Hinnakiri

Hinnakiri

Üritused

Kui kutsute mind üritust pildistama ainult üheks tunniks, siis selle maksumus on 150 eurot. Kui soovite üritust lasta kauem jäädvustada, on tasu iga esimese tunni eest 120 eurot ja iga järgmine tund 85 eurot.

Teenus sisaldab umbes 100 korrastatud pilti tunni kohta. Pildid on leitavad weebilingil, kust on teil võimalik oma fotomeenutused ja emotsioonid kerge vaevaga alla laadida.

Pulmad

Pulma pildistamise hind algab 1000 eurost. Lõplik hind moodustub siiski arvestades teie erinevaid soove ja pisidetaile. Selle tasu eest olen teile tähtsat sündmust jäädvustamas terveks päevaks ja jätan teid ilma minuta pidutsema peale tordi lõikamist. Pulmapäevast saate endale digitaalsel kujul galerii ehk weebilingi.  Kus on hulgaliselt pilte teie toredast päevast.
Lisaks – külalised saavad võimaluse valida ja tellida pilte otse fotograafilt, pruutpaari tülitamata.Kui te ei leia siit nimekirjast omale vajaliku lahendust siis võtke julgelt ühendust kirjutades mulle postkasti või otsige mind üles facebookist!

Fotosessioonid

Fotosessiooni tunni maksumus on 220 eurot, pool tundi 130 eurot.

Sessiooni võtetest koostan valikgalerii kõikide õnnestunud fotodega. Nende hulgast saate valida 35 täistöötlusega orginaalfaili ning 10 paberfotot suurusega 10x15cm ja poole tunni pikkusest sessioonist 20 täistöötlusega fotofaili ja 5 paberfotot suurusega 10×15 cm, valikul CD plaadile või weebilingile. Loomulikult on võimalus tellida lisafaile, kvaliteetseid paberfotosid ja suuremõõdulisi pilte nii kapal kui lõuendil.

Hindadele  lisandub käibemaks!