Luunja Karikas 40

Üle mitme aasta pildistasin ma jälle ratsaspordi võistlust..

Ja just seepärast, et ma ei pildista selliseid üritusi igapäevaselt pole ka mu lehel sellist võimalust, et siit saaks pilte tellida.

Aga ega siis ei saa neid ilusaid pilte sahtlisse jätta. Ja, et teil oleks mugav teha oma valik seega kasutan ma abiks pildipoe teenust..

Kuidas tellida?

Aitäh juba ette kõikidele tellijatele! Pildipoe kaudu tellimine on lihtne. Pildile vajutades avaneb pilt suurelt, et oleks näha mis on pildil. Pilte saab noolte abil sirvida vasakule ja paremale. Kui olete leidnud sobiva pildi, siis märkige linnuke pildi vasakus alaservas asuvasse ruutu. Kui lemmikud valitud, siis ülevalt tööribalt valik PILDID VALITUD, EDASI…Seejärel saate valida kolme hinnaklassi vahel (sõltub valitud piltide kogusest). Edasi juba tellimust kinnitama, kus on vaja täita paar rida teie andmetega, et ma teaks, kuhu pilte saata. Kui tellimus on kinnitud, tuleb mulle e-mail teavitusega, mille järel koostan teile arve. Peale arve tasumist saadan tellimuses märgitud e-maili aadressile tellitud pildi(d). Nii lihtne see ongi!

Ja üks väike asi veel..

Siin pildipoe lehel on pildid vähendatud kvaliteediga. Need väiksed pildid on valiku tegemise eesmärgil, mitte sealt kopeerimiseks. Ma ei hakka kedagi mööda sotsiaalmeediat taga ajama… Lihtsalt teadmiseks, et peale tellimist saate suured kvaliteetsed pildid, millel pole minu logo vesipildina peal. Kui näete, et keegi on postitanud pildi sellest võistlusest millel on minu logo, siis teadke, et see pilt pole tellitud, vaid EBASEADUSLIKULT ja loata pildipoe lehelt võetud.

etEstonian
etEstonian