Lõdvestuge, käituge loomulikult ja teeme mõned pildidSee ei puuduta fotosessiooni ega isegi pilte, vaid sind. Unustage kaamera ees poseerimine ja kangeks jäämine. Kujutage ette, et lähete vana sõbraga jalutama, kellel on juhuslikult kaamera kaasas. Minu protsess on vaba ja voolav ning minu ainus eesmärk on jäädvustada teie tõeline mina.


The real You framed into a timeless portrait

Protsess

01.


Täitke vorm


Kui olete oma otsuse teinud, täitke vorm ja võtan teiega esimesel ühendusel.

02.


Lepime kokku


Nii et kõik tunnevad end ära ja nii harjunud, saame kiiresti helistada, et asju arutada ja kõike ette planeerida.

03.


Pildistamise aeg


Suur päev! Kohtume, räägime, suhtleme ja saame tuttavaks. Vahepeal valmistan varustust ette, pildistamine.

04.


Kättesaamine


Ühe või kahe nädala pärast saate oma töödeldud pildid, et näha ennast kogu oma loomulikus hiilguses.

FAQ

See on minu esimene fotosessioon, mida ma peaksin teadma?

Ma olen rõõmus, et sa oled otsustanud teha oma esimese fotosessiooni. See on põnev ja lõbus kogemus, mis võib anda sulle palju ilusaid mälestusi ja pilte. Siin on mõned asjad, mida sa peaksid teadma enne fotosessiooni:

Vali oma fotograaf hoolikalt. Uuri tema portfooliot, stiili, hinnakirja ja tagasisidet. Võta temaga ühendust ja aruta oma soove ja ootusi. Leia fotograaf, kes on sinu jaoks sobiv ja usaldusväärne.

Tee endale meik ja soeng, mis sobivad sinu näojoontele ja riietusele. Kui sa ei ole kindel, kuidas seda teha, võid paluda abi professionaalselt meikarilt või juuksurilt. Võid ka küsida nõu oma fotograafilt, kes võib sulle soovitada mõnda head spetsialisti.

Ära unusta ka maniküüri ja pediküüri, eriti kui sa tahad teha pilte paljajalu või käeringutega.
Hoolitse oma naha eest. Joo piisavalt vett, söö tervislikult ja maga hästi enne fotosessiooni.
Väldi liigset päevitamist, solaariumit ja alkoholi. Puhasta ja niisuta oma nahka. Peida võimalikud näovead peitekreemi või jumestuskreemiga. Kui sa tahad teha poolakti, akti, buduaari või beebiootuse fotosessiooni, siis ole eriti hoolas oma naha eest hoolitsemisel.

Ole positiivne ja lõdvestunud. Ära muretse oma välimuse, poosi või naeratuse pärast. Usalda oma fotograafi, kes juhendab sind ja aitab sul end hästi tunda. Naerata, ole sina ise ja naudi fotosessiooni. Mõtle sellele kui ühele toredale seiklusele, mitte kohustusele.

Mida ma peaksin kandma?

Vali oma riietus ja aksessuaarid vastavalt fotosessiooni tüübile, kohale ja ajale. Väldi liiga kirjusid, läikivaid ja musti riideid. Eelista heledamaid, ühevärvilisi ja mugavaid riideid. Kanna midagi, mis peegeldab sinu isikupära ja enesetunnet. Võid kaasa võtta ka vahetusriideid, et proovida erinevaid stiile ja variante.

Mitu pilti ma saan?

Oleneb mida te mind jäädvustama kutsute.. See sõltub kas tegu on fotosessiooni, reklaamipildi, ürituse või pulmaga. Aga detailsema ülevaate saate kui klikate HINNAKIRI lehele

Kas olete väljaspool Stuudiot saadaval?

Olen ikka, päris tihti teemegi pildistamie väljaspool stuudiot

Kas teete paaripilti?

Kuigi minu lemmik on portreepilt, teen ma ikka paaripilte ka

Kas teil on küsimus?

Minu küsimused võivad tekkida peale seda kui olete minuga ühendust võtnud ja algne soov vajab täpsustavaid küsimusi.